Pagina noastră este în proces de mentenanță tehnică!! Ne cerem scuze pentru incomodități și vă mulțumim că ați ales Global Store

Content Manager

Cerinte:

• Atitudine responsabila, disciplina si buna organizare;

• Excelenta in navigarea pe web si procesarea informatiei;

• Cunoasterea limbilor romana / rusa/ engleza;

• Experienta in domeniu va constitui un avantaj;

• Cautam o persoana tanara, ambitioasa si pozitiva, care lucreaza eficient si care poate sa-si organizeze corect timpul;

Responsabilități:

• Adaugarea informatiei despre produse (descrieri, caracteristici si imagini) pe site-ul companiei;

• Urmarirea continutului site-ului, actualizarea permanenta a informatiei;

• Creare de continut (sub forma unor descrieri in romana, rusa, engleza);

• Coordonarea activitatlor cu departamentul de marketing in vederea intretinerii contentului.

Oferim:

• Posibilitatea cresterii pe scara ierarhica intr-o companie prospera;

• Salariu motivant;

• Instruire practica si posibilitati de crestere profesionala;

• Lucru placut intr-o echipa tinara si progresiva;

• Oficiu modern si spatios;

• Angajare oficiala.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:

e-mail: hr@agm.md

tel: 078770461

Vă dorim o carieră de Succes!